HAYAT SİGORTASI

Evimiz iyisiyle, kötüsüyle birçok anımızın geçtiği, kendi şekillendirip dekore ettiğimiz, sadece bize ve sevdiklerimize ait özel yaşam alanımızdır. Ferah Sigorta işte bu özel yaşam alanınızı ve bununla birlikte sizin için değerli olan pek çok şeyi güvence altına alan, koruyan  Konut Sigorta’sını size sunuyor. Konut Sigortası, tek poliçeyle, birçok farklı riske karşı güvence sağlayan, geniş kapsamlı ve ‘size özel’ bir paket sigorta uygulamasıdır. Eviniz oturulamaz hale gelebilir; kiracıysanız; taşınmak zorunda kalabilirsiniz; ev sahibiyseniz; kira gelirinden yoksun kalabilirsiniz; hatta taşınma ve enkaz kaldırma giderlerini de üstlenmeniz gerekebilir. İşte, eviniz ve mal varlığınız için yaptıracağınız Artı Konut Sigortası, sizi bütün bu yüklerden kurtarıyor; mutluluğunuzu ve huzurunuzu güvence altına alıyor.

Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası

Ödeme tek, kazanç net
Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası sizden sonra sevdiklerinize güvence sağlarken, riskin gerçekleşmemesi durumunda kazançlı bir yatırıma dönüşüyor. Hem de bunu sigorta başlangıcında yapacağınız tek bir prim ödemesi ile çok daha avantajlı bir hale getiriyor….

Neden daha avantajlı?
10 yıl içerisinde olası bir yaşam kaybı durumunda, belirlenen vefat teminatı sevdiklerinize ödenirken; sürenin sonunda yaşamınıza devam etmeniz halinde sigorta başlangıcında ödemiş oldugunuz tek prim tutarının üçte biri oranında ödül tutarı ile birlikte geri alarak net bir kazanç sağlamış olursunuz. Üstelik %10 stopaj kesintisi de Sigorta Şirketi tarafından ödenir. Böylece herhangi bir kesinti yaşamazsınız.

Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası’ndan kimler sahip olabilir?
Yaşınız 18 ile 55 yaş arasında ise Tek Prim Ödemli Ödüllü Hayat Sigortası’na sahip olabilirsiniz. Sigorta başlangıcında yapacağınız tek ödeme ABD doları cinsinde olup, poliçenize herhangi bir ek ve ara ödeme yapmanız da gerekmez.

Hayat, sevdiklerimizle paylaştıklarımız kadar değerli…

Hayata yetişme çalışmalarımızın içinde kendimizi aşarak çabalarken, büyüdüğümüzü, yorulduğumuzu düşünme zamanımız olmuyor. Hep aynı kalacağımızı hissederken yılları arkamızda bırakıyoruz.

Hep aynı kalabilecek miyiz ?

Dileğimiz, herkesin istediği gibi bir hayata sahip olması ama bazen hayat bize kötü sürprizler yaşatabiliyor. Ne kadar dikkatli olursak olalım bazı olayları değiştirme gücümüz olmuyor.

Her şey yolunda giderken bazı dostlarımızın “Geleceğini, aileni güvence altına aldın mı?” sorusunu duyuyoruz. B Benzersiz yaklaşımıyla, çok farklı, son derece esnek, güvenli bir gelecek sunan ve tam koruma sağlayan yepyeni bir hayat sigortasını sizlerle paylaşıyoruz. “Yarın başıma bir şey geldiğinde ailemin ve kendimin yaşayacağı maddi zorluklara nasıl çözüm bulacağım” diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız 

KAPAT